0800 21 24 20 [email protected]

Bissel Pet - рукавички для грумінгу домашніх улюбленців

Bissel Pet - рукавички для грумінгу домашніх улюбленців

Багато з нас просто обожнюють домашніх тварин - подивіться, скільки на вулицях людей, які вигулюють собачок, кішок, мавпочок, карликових свинок, єнотів і інших представників фауни. Кожен вибирає собі улюбленця, згідно власних уподобань. І якщо ви власник собаки чи кішки, то не могли не стикатися з шерстю, що випадає з них періодично, посилюючись навесні і восени, під час линьки. Пилосос не завжди справляється з поставленим завданням, ворсинки так і літають у повітрі. Традиційні щітки для вичісування можуть бути занадто болісними і травмуючими. «Вашому улюбленцю потрібен більш дбайливий догляд» - вважають в американській компанії Bissel. Вона представила простий і одночасно надійний засіб для грумінгу домашніх тварин - тканинні рукавички Bissel Pet з особливим покриттям у вигляді щетинок на пальцях і долоні, які мають всі 5 рухливих пальців і застібку на зап'ясті. Безсумнівно, ваші улюбленці будуть у захваті від процедури грумінгу.

Особливості новинки

Компанія Bissel широко відома в Америці, як виробник інноваційних пристроїв по догляду за будинком з упором на прибирання вовни від домашніх тварин. Вони виробляють миючі засоби, пилососи - дротові, бездротові, сіткові, миючі, які полегшують очищення килимових покриттів і меблів від шерсті, що стає незмінним супроводом вашого будинку, якщо в ньому мешкає собака або кішка. Особлива система фільтрації, потужні спеціальні щітки чистять килими, одяг, дивани, ліжка, крісла від волосинок, які залишаться після звичайного пилососа.

Зараз компанія вирішила представити щось зовсім незвичайне - рукавички для грумінгу, дбайливо видаляють шерсть прямо з тварин в процесі легкої і необтяжливою гри з почісуванням. Інші види механічного зчісування шерсті не дають такого ефекту. Щітки можуть подряпати та поранити тварину. До того ж, на особливо маленьких або ніжних ділянках вони абсолютно марні. Рукавиці також не дають подібного ефекту, оскільки охоплюють всю п'ятірню, до важкодоступних ділянок дістатися не так просто. До того ж, звичайні моделі мають дуже незручне розташування щетини - тільки в одному місці - на долоні. Для тих, у кого маленькі руки, користуватися такими рукавицями абсолютно незручно. Вони просто не захоплюють всю шерсть і процес буде продовжуватися до нескінченності.


Bissel Pet - рукавички для грумінгу домашніх улюбленців

Новинка відрізняється від усього, що ми звикли бачити раніше. Виробник зібрав воєдино весь свій досвід, щоб створити дійсно унікальний продукт. Перше і найважливіше - рукавички надійно кріпляться на зап'ясті за допомогою липучки. Друге - щетинки виконані з гуми і розташувалися в 6 основних зонах - на долоні і п'яти пальцях. Третє - особлива форма кожної щетинки у вигляді пішаків з шахів з вузликами на кінчиках не тільки захоплюють всю шерсть, але і роблять масаж вашому домашньому улюбленцю. Четверте - новинка зроблена в трьох розмірах - M (для обхвату долоні в діапазоні від 20 до 23 см), L (для руки з обхватом від 23 до 25 см) і XL (з розрахунку на п'ятірню від 25 до 28 см). Таким чином, для кожного користувача знайдеться своя персональна модель рукавичок Bissel Pet.

Новинку вже випробували на своїх улюбленцях багато користувачів з США, відзначаючи при цьому вражаючі результати. Тварини із задоволенням погоджуються на процедуру грумінгу, адже їм здається, що їх просто гладять і масажують. Якщо ви думаєте, що рукавички призначені лишень для домашніх улюбленців, то ви помиляєтеся, адже вони були апробовані місцевими фермерами на своїх конях, коровах і навіть поросятах. І всюди результат один - чиста шерсть і ніяких літаючих жмутків ворсинок у повітрі, або осідаючих на меблях. До того ж, дві рукавички дають значно кращий результат, ніж одна рукавиця - витрати за часом при цьому скорочуються в декілька разів.

Дизайн і характеристики

Новинка отримала форму рукавичок на липучці, розташованої в зап'ястковій зоні. В районі пальців і долоні знаходяться гумові щетинки з вузлуватими закінченнями, призначеними для масажу. Колірна гамма представлена поки тільки одним темно-синім кольором. Інших колірних варіацій на даному етапі не передбачено.

Технічні характеристики:

  • тип - рукавички для грумінгу домашніх тварин;
  • матеріал - тканина, гумові щетинки;
  • особливості - механічні, з вузликами на кожній щетинці;
  • розміри - M (для обхвату долоні в діапазоні від 20 до 23 см), L (для руки з обхватом від 23 до 25 см) і XL (з розрахунку на п'ятірню від 25 до 28 см);
  • колір - темно-синій.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 106% коштів більше, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки вже почалися. Про дату виходу на міжнародні ринки поки нічого не відомо. Однак, якщо врахувати, що пилососи виробника з успіхом продаються на українському ринку, можна припустити, що незабаром ми побачимо і цей прекрасний продукт у нас.

Попереднє замовлення на даний момент вже не доступне. Орієнтовна роздрібна ціна на рукавички становить 201. Присутні знижки на оптові замовлення, починаючи з двох пар. Додатково можна придбати різні пристрої для грумінгу від даного виробника.

Швидке замовлення