0800 21 24 20 [email protected]

Algobrix - навчання дітей кодування в ігровій формі

Algobrix - навчання дітей кодування в ігровій формі

Програмування сприяє розвитку мислення у дітей, формує їх інтелект і навчає діяти за алгоритмами. Якщо у дитини є аналітичне мислення, тоді навчання як в школі, так і у вищому навчальному закладі, не буде для неї тягарем. Але як привчити своє чадо до цифр, особливо, якщо сам в кодуванні являєшся повним профаном? Схоже, відповідь на це питання вже знайдена. Сьогодні ми вирушаємо в Піттсбург (США), де компанія Algobrix Coding Blocks представила цікаву навчальну гру Algobrix, покликану навчити ваших чад програмування, розвитку їхнього алгоритмічного мислення, що дає поняття про параметри, навчання правильному кодуванню, дотримання синтаксису, що допомагає розібратися в мультизадачності і багато іншого.

Особливості новинки

Діти у віці від 4-х до 14-ти років досить допитливі і звичайні ігри їм скоро набридають. Ігри за комп'ютером теж не варіант виходу з ситуації, оскільки не прищеплюють мислення і не розвивають логіку. Основна їхня маса розрахована на те, щоб проходити приблизно однакові рівні і вирішувати типові завдання. З розвитком логіки і вирішенням завдань ігри, на жаль, не в змозі впоратися. Саме тому останнім часом почали з'являтися іграшки і цілі ігрові набори, які навчають дітей кодування в простій і доступній формі.

Для комп'ютерних ігор не так давно з'явилася дуже цікава річ, здатна вивести їх на зовсім інший рівень. Раніше, ми розповідали про портативну ігрову клавіатурі-контролер All-In-One - Power Vessel, яка успішно поєднує в собі QWERTY-клавіатуру, джойстик, мишку, Hi-Fi-аудіосистему, геймпад і має повну сумісність з iOS, Android, Fire TV , Mii Box і Shield TV. Все це в компактному форм-факторі розробила південнокорейська компанія FUNDIAN Team (докладніше про незвичайну клавіатурі можна подивитись за посиланням).

Сьогоднішня новинка навчить дітей програмуванню, проводячи їх через основні його етапи за допомогою управління рухами спеціалізованого робота. Компанія-виробник пропонує юним програмістам почати кодувати, не вникаючи в нетрі цифр і умов, а використовуючи спеціалізовані блоки, що складаються воєдино за типом пазла. Кожен раз, коли умова виконана, при натисканні на кнопку "Run" керуючого блоку, дитина буде спостерігати за результатом своєї роботи. При цьому, новинка сумісна з усіма роботами з іграшок Lego.


Algobrix - навчання дітей кодування в ігровій формі

Є в цій грі і спеціалізовані роботи Algobots. Їхній дизайн виконаний в дусі іграшок Lego і складається з блоків, з'єднаних між собою. У кожному з ботів є блок управління, який відповідає за інтерпретацію коду. Таким чином, робот може рухатися вперед, назад, крутитися на місці за годинниковою стрілкою або проти неї, видавати звуки або світитися. У комплекті можуть бути наступні боти:

 • AlgoBuddy - найпростіша модель, вміє світитися і видавати звуки;
 • AlgoBeast - має коліщатка і причіп, може крутитися, відтворювати рухи, видавати звуки;
 • AlgoMonster - може «їсти» елементи конструктора імпровізованим «ротом»;
 • Rooster - отримав форму курчати, може пересуватися і видавати звуки;
 • AlgoStar - найпопулярніший бот, оскільки може рухатися, видавати звуки, світитися;
 • AlgoDali - може малювати, в залежності від того, якої складності програму ваш малюк йому задасть;
 • AlgoCanon - отримав форму всюдихода на гусеницях, може подавати і переміщати блоки;
 • Elevator - підіймає і опускає інші фігурки, завдяки наявності спеціальних ємностей для їх захоплення і перенесення;
 • Pirate Ship - також може рухати блоки, піднімаючи й опускаючи їх на потрібну висоту;
 • Painter - бот-художник, складніше Dali, оскільки малює фігури на спеціальній стійці в зошиті.

«Мозок» Algobrix сконцентрований в спеціальному прямокутному блоці, який підключається до інших блоків, а також до комп'ютера. У нього входять спеціальні мікросхеми, що відповідають за його функції. Його габарити склали 25,7 * 80 * 64 мм. Деталі сенсорів "входження" включають в себе: світло, з габаритами 24 * 32 * 9,6 мм (довжина * ширина * висота); наближення, з параметрами 32 * 48 * 28,8 мм; звук - 16 * 48 * 12,8 мм і дотик - 48 * 16 * 19,2 мм. "Вихідні" сенсори включають в себе аудіо колонки - 32 * 48 * 12,8 мм (ширина * довжина * висота) і LED-освітлення - 23 * 16 * 9,6 мм. Вони визначають функції, які можуть бути у роботів.

Функціональні блоки вставляються в спеціальну основу і визначають те, що конкретно робитиме Algobot - грати, видавати звучання, зупинятися, світити простим RGB-світлом, переливатися трьома кольорами RGB, чекати, здійснювати прості рухи, їздити. Є особливі частини, які множать, або підсумовують функції при додаванні в код, або ті, які змушують нескінченно повторювати один і той самий рух. Функціональний блок має габарити - 55 * 55 * 25 мм (довжина * ширина * висота). Він також отримав свою мікросхему, що відповідає за безперебійність роботи.

Блоки параметрів встановлюються на функціональні і визначають, яким чином Algobot буде виконувати ту чи іншу дію. Наприклад, дитина хоче, щоб бот світився протягом 2 секунд. Для цього, він додає параметр з цифрою «2» і визначення того кольору, що повинен загорітися. Таких блоків налічується 15 шт .: Results, Operator, Signal, Reads Signal, Counter, Sound, Stop, LED, Color, Power, Motor, Duration, Freeze Motor, Move Robot, Robot. На випадок неправильної збірки схеми, на функціональному блоці починає загорятися червона лампочка при установці параметра не в те гніздо. Як шпаргалки до кожної гри прикладається схема з розшифровкою того, як правильно варто будувати той чи інший код.

Карти для ігор налічують кілька рівнів підготовки юних програмістів: базовий (включає навчання функціям, параметрам, моторам, послідовностям команд і різних рухів); середній (навчає інтеграції світлодіодів, циклів, багатопоточності і навігації), просунутий (показує, як правильно вирішувати складні завдання по інтегруванню датчиків, покажчиків, проходженню складних місій). Дошки з вправами містять в собі карту з намальованими маршрутами і вправами, які повинні виконати юні програмісти для успішного їх проходження.


Algobrix - навчання кодування в ігровій формі

Дизайн і характеристики

Новинка має стильний яскравий ігровий дизайн з поєднанням різних кольорів, щоб малюкам було цікаво: жовтий, синій, білий, рожевий, червоний, чорний, фіолетовий, бузковий, помаранчевий, зелений. Інших колірних варіацій не передбачено.

Технічні характеристики:

 • тип - розвиваюча гра для кодування;
 • склад - роботи, функціональні блоки, блоки параметрів, карти ігор, дошки з вправами;
 • боти - AlgoBuddy, AlgoBeast, AlgoMonster, Rooster, AlgoStar, AlgoDali, AlgoCanon, Elevator, Pirate Ship, Painter;
 • функціональні блоки - грати, видавати звучання, зупинятися, світити простим RGB-світлом, переливатися трьома кольорами RGB, чекати, здійснювати прості рухи, їздити;
 • параметри - Results, Operator, Signal, Reads Signal, Counter, Sound, Stop, LED, Color, Power, Motor, Duration, Freeze Motor, Move Robot, Robot;
 • матеріал - пластик;
 • сумісність - Lego, Arduino;
 • кольори - жовтий, синій, білий, рожевий, червоний, чорний, фіолетовий, бузковий, помаранчевий, зелений.

Коли вийде і скільки коштуватиме

Новинка зібрала на свій випуск на 2307% більше коштів, ніж було потрібно спочатку. Виробництво стартувало і перші поставки повинні початися наприкінці літа - початку осені поточного року. Про дату виходу на міжнародні ринки наразі нічого не відомо. Орієнтовна роздрібна вартість стартового набору становить 2851, середнього - 3351, розширеного - 4151, а найповнішого - 6651.

Якщо ви або ваша дитина проводите багато часу за комп'ютером в сидячому положенні, тоді вам не обійтися без геймерських крісел GT Racer, які надають всебічну підтримку вашої постави, зібрані з якісних матеріалів і мають широкий спектр налаштувань. Ознайомитися з найширшим асортиментом геймерських крісел, вивчити їхні описи, особливості, технічні характеристики, актуальні ціни та відгуки на популярні моделі можна на нашому сайті.


Algobrix

Рекомендовані товари

Швидке замовлення