0800 21 24 20 [email protected]
Геймерське крісло GT Racer X-2608

X-2608

Опис

GT Racer X-2608 створений для вашої зручності.

Тривале знаходження в кріслі впливає на м'язи спини та шиї: ваше тіло може сильно втомитися, але тільки не з GT Racer X-2608. У його розробці брали участь фахівці ортопедичної сфери, а при виготовленні використовувалися тільки високоякісні матеріали.

Якщо спина втомиться, ви можете змінити кут нахилу крісла аж до 180 ° і відпочити. Для ще більш комфортного перебування в кріслі - зафіксуйте його 4D-підлокітники, висоту підголівника та поперекової подушки.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White-orange

Ергономічність

GT Racer X-2608 подбає про здоров'я вашої спини.

Спинка крісла в точності повторює вигин людського хребта за рахунок форми каркаса і наповнювача Memory Foam, тому розвиток неправильної постави виключено.

Крім цього ви можете відрегулювати крісло під свої потреби, зафіксувавши в необхідному положенні спинку крісла, підлокітники, підголівник і поперекову подушку, а також висоту крісла.

З GT Racer X-2608 ви можете не турбуватися про здоров'я своєї спини. Правильна постава, відсутність болю в м'язах і максимальний комфорт забезпечені, навіть якщо ви проводите в кріслі багато часу.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White-red

Знос

GT Racer X-2608 - надійний і довговічний.

Наповнювач крісла Memory Foam пружний, довго зберігає еластичність і є гіпоалергенним. Не бійтеся часто і активно експлуатувати крісло: використовувана в оббивці еко-шкіра приємна на дотик, легко очищається, а також відрізняється високою стійкістю до багатьох типів механічних пошкоджень.

Плавний хід газліфта зніме шокову навантаження з хребта, якщо ви різко сядете на крісло. Пристрій відноситься до 4 класу - найвищого за показниками надійності та витримує максимальне навантаження до 150 кг.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White-blue

Переваги моделі X-2608

Барвистий дизайн, витриманий в сніжно-білому фоновому кольорі з яскравими синіми, червоними або оранжевими вставками. PU шкіра - міцна, зносостійка c тривалим збереженням презентабельності. Memory Foam наповнювач надає належну підтримку хребту. Відкидна спинка від 90 ° до 180 °. Регульовані підлокітники. Gaslift class 4. Все це якнайкраще описує переваги моделі GT Racer X-2608.

Механізм гойдання Tilt
Механізм Gaslift Class 4
4D soft pad підлокітники
Геймерське крісло GT Racer X-2608 White-red
Геймерське крісло GT Racer X-2608 4D-підлокітники

Переваги

4D-підлокітники

Підлокітники дозволяють користувачеві підібрати найбільш комфортне положення за столом. Їх можна регулювати по висоті, зміщенню від центру вліво / вправо, по вильоту вперед / назад, а також повертати вправо або вліво. Верхня частина підлокітників обладнана широкими м'якими накладками Soft Pad для зручності користувача.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 Основа і база

Переваги

Основа і база

В основі моделі знаходиться металевий каркас і потужна п'ятипроменева хрестовина з широкими здвоєними прогумованими роликами. Завдяки телескопічній стійці модель регулюється по висоті в діапазоні 100 мм, підлаштовуючись під зріст користувача. Широкі здвоєні прогумовані ролики дозволяють переміщати крісло з місця на місце, не докладаючи особливих зусиль.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 Механізм погойдування

Переваги

Механізм погойдування

GT Racer X-2608 оснащений механізмом погойдування Tilt, який активується натисканням на підсідельний важіль, що дозволяє користувачеві відкинутися в кріслі назад, рівномірно погойдуючись. Це сприяє заспокоєнню і релаксації, що дає можливість перепочити від тривалого сидіння.

Механізм Gaslift Class 4

Модель можна налаштувати по висоті в залежності від зросту користувача, а також повертати на 360° в будь-який бік. Це відкриває широке поле для діяльності, без необхідності залишати крісло. Плавний хід газліфта знімає шокове навантаження з хребта, що виникає в той час, коли ви різко сідайте або встаєте. Модель може витримувати навантаження до 150 кг.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 Поперекова подушка і підголівник

Переваги

Поперекова подушка і підголівник

Подушки передбачені для створення оптимальної підтримки шиї і попереку. Поперекова подушка з підголівником мають роздільну фіксацію, що дозволяє пересувати їх по висоті для підлаштування під користувача. Завдяки еластичним ременям, будь-яку з них можна легко зняти, якщо в них немає необхідності.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 Міцний сучасний матеріал обшивки

Переваги

Міцний сучасний матеріал обшивки

Обшивка крісла виготовлена ​​з сучасної м'якої штучної шкіри PU, яка має високі показники зносостійкості. Вона відмінно тримає початкову форму, надовго зберігає зовнішній вигляд, не боїться перепадів температур, а також вологості. Крім іншого, шкіра PU не вбирає сторонні запахи і не має свого власного.

Размеры

Розміри моделі X-2608
Розміри моделі X-2608

Відео

Де придбати?

Все наши кресла вы можете купить в нашем интернет магазине. А так же у наших партнерів, список которых вы можете увидеть нажав на кнопку де придбати.

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White/Orange

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White/Orange

Відкидна спинка
4D-підлокітники
Регулювання по висоті
Підголівник і поперекова подушка
Механізм погойдування
Гумові колеса

Колір:

Геймерське крісло GT Racer X-2608 White/Blue
Геймерське крісло GT Racer X-2608 White/Orange
Серія
X-2608
Матеріал наповнювача
піна Memory Foam
Тип
Геймерське крісло
Конструкція основи
Хрестовина з роликами
Сидіння
М'яке
Спинка
Нахил спинки від 90° до 180°
Матеріал оббивки
Екошкіра
Підлокітники
4D
Матеріал підлокітників
Пластик з м'якими накладками
Максимальне навантаження
150 кг
Механізм гойдання
Tilt
Матеріал рами
Метал
Матеріал хрестовини
Метал
Діаметр основи
70 см
Кількість коліс бази крісла
5
Вага
21,5 кг
Колір
Біло-оранжевий
Висота мiн.
123 см
Висота макс.
133 см
Висота підлокітників
28-37 см
Висота сидіння
43-53 см
Висота спинки
82 см
Глибина крісла
72 см
Глибина сидіння
50 см
Ширина крісла
63 см
Ширина сидіння
56 см
Ширина спинки
54 см
Додаткові характеристики
Регулювання нахилу спинки; Регульована підтримка попереку; Регулювання висоти підлокітників; Регулювання висоти сидіння; Фіксація положення крісла
Комплектація
Спинка - 1; Сидіння - 1; Подушка - 2; Хрестовина - 1; Пневмопатрон - 1; Механiзм - 1; Підлокітники - 1 комплект; Ролики - 1 комплект; Гвинти для монтажу - 1 комплект; Інструкція з встановлення - 1;
Гарантія
24 місяці
Штрих код
4820226200680

Швидке замовлення