0800 21 24 20 [email protected]

GT Racer
X - 0712

Опис

GT Racer Shadow X-0712 вирізняють анатомічно правильна спинка, металевий каркас, посилена сталева п’ятипроменева база, збільшені підголівник та поперекова подушки, зручні підлокітники 4D та наявність унікального синхромеханізму React.

Дизайн

Нова серія геймерських крісел GT Racer Shadow X-0712 поєднує в собі все найкраще – високу спинку анатомічно правильної форми, посилену металеву базу, збільшену поперекову подушку, зручній підголівник, регульовані підлокітники 4D та унікальний синхромеханізм React, що реагує на будь-які рухи.

Зносостійкість

Каркас, стійка та п’ятипроменева хрестовина виготовлені з металу, їх вирізняє міцність та довговічність. Щільна тканинна обшивка та спінений наповнювач стійкі до тривалих навантажень та не піддаються деформаціям в процесі експлуатації.

Металева стійка
Щільна тканина обшивки
Витримує тривалі навантаження

Ергономічність

Нова серія геймерських крісел GT Racer Shadow X-0712 поєднує в собі все найкраще – висока спинка анатомічно правильної форми, посилена металева база, збільшена поперекова подушка, зручний підголівник, регульовані підлокітники 4D, унікальний синхромеханізм React, що реагує на будь-які рухи.

Регульовані підлокітники 4D
Синхромеханізм React
Ефект пам’яті форми
Зносостійкий матеріал
Подушки для підтримки попереку та шиї
Ефект пам’яті форми
Розкладна спинка

Зручні підлокітники

Крісла отримали широкі підлокітники з екологічно нейтрального поліпропілену, не обмежують рухів, їх можна налаштувати по висоті під зріст користувача, а також по куту відхилення вправо/вліво, та відцентрувати відносно сидіння.

Матеріали

Обшивка виготовлена з міцної тканини, яка має такі властивості, як: м’якість, еластичність, витривалість до розривів та потертостей. Пінна структура полівінілхлориду, що слугує наповнювачем, надає сидінню пружності та відсутності деформацій у процесі експлуатації.

Подушки

Поперекова подушка має ширшу конструкцію для максимально зручного розташування користувача. А вигин підголівника надійно підтримує шию і сприяє релаксації.

Дизайн

Обтічна форма профільованої спинки має анатомічно правильно форму, щоб хребет не відчував втому навіть після багатогодинного сидіння в кріслі. Відчуйте неперевершений комфорт протягом усього дня.

Розкладна спинка

Активна серія геймерських крісел GT Racer Shadow X-0712 має боковий перемикач, за допомогою якого спинка фіксується під будь-яким зручним кутом від 90° до 180°. Легким порухом руки крісло здатне розкладатися за лічені секунди.

Де купити?

Всі наші клесла Ви можете купити в нашому інтернет-магазині, а також у наших партнерів, список яких можна побачити, натиснувши кнопку де купити.

Геймерське крісло GT Racer X-0712 Shadow Gray

Геймерське крісло GT Racer X-0712 Shadow Gray

Колір:

Геймерське крісло GT Racer X-0712 Shadow Black
Геймерське крісло GT Racer X-0712 Shadow Gray
Серія
X-0712
Матеріал наповнювача
Пінополіуретан
Тип
Геймерське крісло
Конструкція основи
Хрестовина з роликами
Сидіння
М'яке
Спинка
Нахил спинки від 90° до 180°
Матеріал оббивки
Зносостійка тканина
Підлокітники
4D
Матеріал підлокітників
Пластик з м'якими накладками
Максимальне навантаження
150 кг
Механізм гойдання
MultiBlock
Регулювання висота сидіння
Механізм газлiфт Євростандарт
Матеріал рами
Метал
Матеріал хрестовини
Метал
Діаметр основи
57 см
Кількість коліс бази крісла
5
Вага
21,5 кг
Колір
Чорно-сірий
Висота мiн.
123 см
Висота макс.
133 см
Висота підлокітників
28-37 см
Висота сидіння
53-63 см
Висота спинки
82 см
Глибина крісла
59 см
Глибина сидіння
53 см
Ширина крісла
73 см
Ширина сидіння
58 см
Ширина спинки
50 см
Додаткові характеристики
Регулювання нахилу спинки; Регульована підтримка попереку; Регулювання висоти підлокітників; Регулювання висоти сидіння; Фіксація положення крісла.
Комплектація
Спинка - 1; Сидіння - 1; Хрестовина - 1; Пневмопатрон - 1; Підлокітники - 1 комплект; Ролики - 1 комплект; Гвинти для монтажу - 1 комплект; Інструкція з встановлення - 1;
Гарантія
24 місяці
Штрих код
4820226200307

Швидке замовлення